Silver partner
4
Года опыта
9
Верифицированных рекомендаций
2
Года на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
62
Эксклюзивных объектов
1
Рекламная активность
4536
Последний визит на сайт
вчера
Ми не просто Топ 100.
Ми посіли 29 місце серед усіх агенцій в Україні за рейтингом Ріелтор ЮА та Лун Юа.
Ми найкраще агентство Ірпінського регіону.
Прямі договори із забудовниками і найбільша база обʼєктів вторинного ринку.

Продажа земли (4)

  • Нова Квартира
    185 000 $
    14 231 $/сот

    Богдана Хмельницкого ул., 39

    БЕЗ КОМИССИИ ЖД вокзал
    под застройку
    13 сот
    вчера
    Вашій увазі пропонується велика ділянка Лісовій частині міста Ірпінь. Площа 13 соток. Цільове призначення: 02.01 Для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) Комунікації: Вода - центральна Каналізація - септик переливний з 3 ємностей; Газ Електрика - 16 кВ Інтернет - оптоволокно Територія доглянута: Газон; Сад з фруктових та хвойних дерев; Красиві магнолії та гортензії На ділянці є будинок площею 67 м2, в реальності виглядає набагато більшим. Побудований з цегли за німецькою технологією. Передбачено добудова повноцінного другого поверху. В будинку зроблений якісний ремонт з використанням екологічних натуральних матеріалів. П...
    PRO аккаунт
    Риелтор
  • Нова Квартира
    262 500 $
    12 500 $/сот

    БЕЗ КОМИССИИ Автовокзал
    под застройку
    21 сот
    2 нед. назад
    Ірпінь | район вокзалу 12 500$/сотка Пропонується до продажу перспективна двохфасадна земельна ділянка у зручній локації Ірпеня ✨ Ідеальний варіант як для приватного будівництва, так і для інвестиційного проєкту. Характеристики: ▪️ Площа — 21 сотка ▪️ Двохфасадна ділянка ▪️ Цільове призначення — під будівництво ▪️ Зручний заїзд та хороша транспортна доступність ⚡ Комунікації вже на ділянці: ✔️ Газ ✔️ Електрика ✔️ Центральна вода Локація: ▪️ Район вокзалу — одна з найзручніших локацій Ірпеня ▪️ Швидкий виїзд на Київ ▪️ Поруч транспорт, магазини, супермаркети та вся необхідна інфраструктура Ділянка чудово підійде для: ▪️ приватного будинку ▪️ дуплексів або таунхаусів ▪️ вигідної інвес...
    PRO аккаунт
    Риелтор
  • Нова Квартира
    160 000 $
    10 667 $/сот

    Богдана Хмельницкого ул., 25

    БЕЗ КОМИССИИ ЖД вокзал
    под застройку
    15 сот
    1 мес. назад
    Ділянка в дуже хорошому місці – 5хв пішки від залізничного вокзалу. Навпроти збудовані тауни та дуплекси Garden Park в сучасному стилі, поруч всі сусіди проживають. Всі комунікації на ділянці: газ, вода, електрика. Є будинок в житловому стані, під ремонт або під знос. Ділянка частково заросша. Чудово підійде під будівництво таунхаусів.
    PRO аккаунт
    Риелтор
  • Нова Квартира
    28 000 $
    5 000 $/сот

    Луговая ул.

    БЕЗ КОМИССИИ
    сельхозназначение
    6 сот
    1 мес. назад
    Продається земельна ділянка на набережній річки Ірпінь Ділянка розташована на першій лінії біля вже збудованих будинків, в яких проживають. Хороші сусіди. З ділянкою межує невеличкий канал, вздовж якого ростуть соснові дерева. Вид на пойму. Площа: 6сот Цільове призначення: під садівництво. Чудове місце для будівництва садового будинку для відпочинку або для постійного проживання!