Silver partner
4
Роки досвіду
9
Верифікованих рекомендацій
2
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
62
Ексклюзивних об'єктів
1
Рекламна активність
4761
Останній візит на сайт
вчора
Ми не просто Топ 100.
Ми посіли 29 місце серед усіх агенцій в Україні за рейтингом Ріелтор ЮА та Лун Юа.
Ми найкраще агентство Ірпінського регіону.
Прямі договори із забудовниками і найбільша база обʼєктів вторинного ринку.

Продаж комерційної нерухомості (6)

  • Нова Квартира
    63 000 $
    1 125 $/м²

    Університетська вул., 2Ф/2

    БЕЗ КОМІСІЇ
    приміщення вільного призначення
    56 м²
    2 міс. тому
    Комерційне приміщення з ремонтом біля Центрального парку | ЖК «Карат», Ірпінь Локація: вул. Університетська, поруч із Центральним парком Площа: 56 м², цокольний поверх з окремим входом з двору Ціна: 63 000 $, можливий торг Приміщення з якісним ремонтом — сухе, тепле, повністю готове до використання, без додаткових вкладень. Вбудована кухня з електрокотлом та бойлером Повноцінний санвузол Підійде для: офісу, салону краси, студії, кабінету спеціаліста, шоуруму Поруч парк, житлові будинки та активний пішохідний трафік Окремий вхід — зручно для клієнтів і персоналу Перегляд у зручний для вас час
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • Нова Квартира
    145 000 $
    980 $/м²

    Університетська вул., 3/3

    БЕЗ КОМІСІЇ ЖК Центральний-2
    приміщення вільного призначення
    148 м²
    2020 рік побудови
    2 міс. тому
    Комерційне приміщення 68.5м² + тераса 79м² | ЖК Центральний 2 | Ірпінь Ірпінь, ЖК “Центральний 2” 68.5 м² + 79 м² тераса Поверх 1/16 З ремонтом, світле, панорамні вікна ⚡ Потужність 25 кВт Вільний вхід через шлагбаум Опалення від котельні (є генератор) Ціна 145 000 $ Оренда 40 000 грн/міс ✅ Ідеально під ресторан, кафе, кав’ярню, шоурум, салон, офіс Вигідна локація — густонаселений район, новобудови, висока прохідність Можливість розміщення реклами на фасаді Комунікації заведені Без комісії Перегляд у зручний для вас час
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • Нова Квартира
    25 000 $
    1 087 $/м²

    Західна вул., 2

    БЕЗ КОМІСІЇ ЖК Rich Town
    приміщення вільного призначення
    23 м²
    2016 рік побудови
    2 міс. тому
    Комерція 23м² з ремонтом | ЖК Річ Таун | Ірпінь | Окремий вхід Ірпінь, ЖК “Річ Таун”, вул. Західна 2 Площа 23 м² Цокольний поверх Окремий вхід Ремонт готовий до роботи Опалення електричне ⚡ Потужність 10 кВт Вода централізована Водовідведення — сололіфт Ціна 25 000 $ (торг) Підійде під: кав’ярню масажний кабінет б’юті-послуги ремонт техніки робочий кабінет ️ Комплекс вже заселений! Перегляд у зручний для вас час
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • Нова Квартира
    55 000 $
    560 $/м²

    Громадянська вул., 4

    БЕЗ КОМІСІЇ ЖК Озерний
    приміщення вільного призначення
    98 м²
    2019 рік побудови
    2 міс. тому
    Продаж комерційного приміщення 98,2 м² з орендарями | Ірпінь, ЖК “Озерний” Пропонується до продажу велике комерційне приміщення у затребуваному районі Ірпеня — ЖК “Озерний”. Ідеально підходить для інвестиції або для ведення бізнесу, оскільки приміщення вже має орендарів (театральна студія) і не потребує додаткових вкладень. Локація м. Ірпінь, вул. Громадянська ЖК “Озерний” — один з найбільш комфортних та популярних комплексів Поруч активна інфраструктура: магазини, сервіси, транспорт, житловий масив Характеристики приміщення Площа: 98,2 м² Тип: цокольне приміщення Вхід: окремий, з фасаду будинку Стан: ремонт виконаний Санвузол: облаштований, готовий до використання Орендарі: працює теат...
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • Нова Квартира
    84 000 $
    894 $/м²

    Мечникова вул., 109-Б

    БЕЗ КОМІСІЇ ЖК Комфорт Хаус
    приміщення вільного призначення
    94 м²
    2015 рік побудови
    2 міс. тому
    Комерційне приміщення 94 м² з ремонтом | Ірпінь, ЖК «Комфорт Хаус» Ціна: 84 000 $ Продається комерційне приміщення у житловому комплексі «Комфорт Хаус», м. Ірпінь, вул. Мечнікова. Загальна площа — 94 м², цокольний поверх, окремий вхід з фасадної частини будинку (не через під’їзд). Приміщення з ремонтом, вільне планування, що дозволяє легко адаптувати простір під будь-який формат бізнесу або розділити на кілька зон. ⚙️ Комунікації та оснащення: - електропостачання - водопостачання - витяжка - бойлер - кондиціонер - охоронна сигналізація Переваги локації: густонаселений житловий район активний пішохідний трафік поруч парковка можливість розміщення вивіски на фасаді та навігаційного в...
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • Нова Квартира
    22 500 $
    763 $/м²

    Ярослава Мудрого вул., 10/4

    БЕЗ КОМІСІЇ ЖК Паркова Оселя
    приміщення вільного призначення
    30 м²
    2 міс. тому
    Комерційне приміщення з ремонтом | Буча, ЖК «Паркова Оселя» Ціна: 22 500 $ Продається компактне та затишне комерційне приміщення у м. Буча, житловий комплекс «Паркова Оселя». Площа — 29,5 м² Цокольний поверх Окремий вхід з двору Стан та оснащення: виконаний ремонт без меблів санвузол рукомийник бойлер фільтр на воду тепла підлога Локація: не прохідна, тиха житловий комплекс комфортний доступ для клієнтів ‍♀️ Ідеально підійде для: кабінету косметолога масажного кабінету манікюру / педикюру індивідуальних б’юті-послуг або тихого офісу Перегляд у зручний для вас час.
    PRO аккаунт
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.